PRZYGOTOWANIA

galeria zdjęć z fryzjera, kosmetyczki, ubierania Panny Młodej i Pana Młodego

CEREMONIA ŚLUBNA

zdjęcia z kościoła lub Uźędu Stanu Cywilnego

ZABAWA WESELNA

reportaź z zabawy na sali weselnej do odczepin włącznie

SESJA PLENEROWA

zdjęcia realizowane w plenerze, z architekturą oraz we wnętrzach

STYLIZACJA

galeria stylizowanych zdjęć

.....................................................................

E-Albumy

Bezpieczna, prywatna galeria zdjęć ślubnych, dostępna po zalogowaniu, poprzez indywidualny login i hasło. Wolna od niechcianych odwiedzin.
Pozwala bardzo szybko dzielić się zdjęciami z własnego ślubu z rodziną i znajomymi.
Oferowana bezpłatnie przez jeden miesiąc dla klientów firmy Aurora (dla tych,
którzy wybiorą pakiet kompleksowy przez 3 miesiące).
Dostępna już od kilku dni po ceremonii.

Zaloguj do albumu

.....................................................................

Fotoksięga

Fotoksięgi wykonywane są w unikalnej i zaeazem najlepszej w Polsce technologii introligatorskiego składu na gorąco. Technologia ta redukuje możliwość odkształcenia się kartek albumu pod wpływem wilgoci. Dzięki specjalistycznym przekładkom i stałej kontroli fotoksiążki posiadają niespotykaną trwałość. Rozkładówki naświetlone są na papierze fotograficznym KODAK Supra Endura Y (o fakturze przypominającej jedwab) lub Metalic. Technika ta pozwala na jeszcze lepsze odwzorowanie barw, zaś album w niej wykonany zachwyca swoją elegancją. Strony fotoksięgi są grube i sztywne, co dodatkowo ułatwia ich przeglądanie i zwiększa trwałość.

Fotoksięga jaką otrzymują w cenie nasi klienci to album o wielkości 30x30cm zawierający do 40 stron (zależnie od pakietu) o gramaturze 800g, papier jedwab. Okładka wykonana z eleganckich materiałów: ekoskóry lub tkaniny introligatorskiej. Przednia okładka posiada okienko ze zdjęciem lub stempel np: "Nasz Ślub". Klienci przez cały proces projektowania fotoksięgi mają wpływ na jej ostateczny wygląd.

Za dodatkową dopłatą dostępne są opcje: więcej stron, gramatura 1200g, papier metalic, format 30x45cm, okładka ze skóry naturalnej, etui lub drewniana kasetka , większe okienko, okucia.

.....................................................................

DVD Standard

W każdej realizacji klienci otrzymują 3 komplety DVD. Każdy zawiera dwie płyty: jedną ze wszystkimi zdjęciami, druga z efektownym pokazem zdjęć w formie filmu video. Płyty zapakowane sa w standardowe pudełko dvd z indywidualnie projektowaną okładką.

DVD Exclusiv

Ekskluzywne opakowanie płyt dvd, wykonane z ekoskóry lub introligatorskiego materiału tekstylnego z okienkiem. Opakowanie zamykane jest magnetycznie, a płyty umieszczone są na przezroczystej plastikowej podkładce. Stanowi efektowny komplet wraz z fotoksiążką.

.....................................................................

film FOTOGRAFIA E-ALBYMY
Ślubny Ślubna O usłudze
Dziecięca Zaloguj
Mody
Produktowa
wedding@aurorafoto.pl

AURORA | film i fotografia

Konin Hiacyntowa 1/33

Copyright © AURORA film i fotografia | Made by Soda Brand Studio